Jak i czym zaskoczyć gości na przyjęciu urodzinowym dziecka?

Torty na zamówienie Bydgoszcz | Ciasta na zamówienie Bydgoszcz | Torty ślubne Bydgoszcz | Torty urodzinowe Bydgoszcz

Jak i czym zaskoczyć gości na przyjęciu urodzinowym dziecka?

Urodziny bez niego nie istnieją. To tak, jakby na weselu nie było muzyki. Twoje dziecko niejednokrotnie śni o najlepszych bohaterach, których figurki powinny znaleźć się właśnie na nim. Nierzadko goście marzą o tym, aby po prostu spływała z niego czekolada. Wiesz już, o czym mowa ?

Tak, to tort gra tu główne skrzypce ! Ale zaraz, jak można zaskoczyć gości tortem, kiedy nie potrafi się piec, a tym bardziej dekorować tortu ?
Tutaj z pomocą przychodzą specjaliści, czyli prościej mówiąc cukiernicy od arcydzieł, którzy wykonają każdy zamówiony tort.
Nieraz widzisz na instagramie zdjęcia wrzucane przez rodziców, a na nich gromadka dzieci na przyjęciu urodzinowym, a na środku stołu stoi piękny, niebieski tort z figurkami wszystkich postaci z „Krainy Lodu”. Jak oni to robią ? Jak Ty możesz to zrobić ?
Mianowicie jedynym Twoim zadaniem będzie udanie się do cukierni, wybranie tematu wiodącego i zamówienie tortu, a następnie odebranie go w ustalonym terminie.
W tym czasie Twój tort robiony na zamówienie zaczyna się tworzyć. W zależności od tego, jaki smak wybrałaś, jaką wielkość i jakie ozdoby, cukiernik zaczyna od obliczenia potrzebnej ilości składników.
Następnie piecze biszkopt, który później przekłada, zrobionymi masami o smaku, który zamówiłaś. Teraz czeka go misterna i precyzyjna robota – ozdobienie tortu.
Torty na zamówienie potrafią wyglądać jak żywe. Można fantazjować o postaciach z bajek, kwiatach i wielu innych przedmiotach. Wystarczy, że dasz cukiernikowi pomysł, a ta kreatywna i zdolna osoba zrobi z Twojego zamówionego tortu prawdziwe dzieło sztuki.
Wszystkie ozdoby, które znajdują się na torcie, wykonane są z masy cukrowej oraz barwników. Każdy element cukiernik tworzy osobno, a następnie skleja w jedną całość. Jeszcze tylko napis i tort jest gotowy !
A Ty w tym czasie będziesz mogła ustroić salę, w której będą odbywały się urodziny i przede wszystkim nie będziesz musiała trudzić się w kuchni, doglądać biszkoptu, czy nie opadł i uważać, żeby nie zważyła się śmietana.

Jak myślisz, jakie będą miny Twoich gości, gdy zobaczą taki tort na urodzinach Twojego dziecka ? Kto pierwszy będzie chciał zjeść Else ?
Rodzice dzieci również na pewno chętnie spróbują tortu, bo torty robione na zamówienie są przepyszne. W końcu to Ty wybierałaś jego smak ! A może zamówisz drugi, mniejszy tort dla rodziców – ten ociekający czekoladą?